Skip to content

Mees Kees Op Eigen Benen

Mees Kees Op Eigen Benen

Mees Kees is terug in een hartverwarmende familiefilm vol avontuur en nieuwe uitdagingen! Mees Kees moet van zijn moeder verhuizen en op eigen benen gaan staan. Terwijl Dreus op school druk bezig is met het organiseren van de vossenjacht, werkt Mees Kees met zijn klas aan een robotproject. Hoewel Mees Kees dol is op technologie, zweert Dreus bij deze traditie. Wanneer de vossenjacht nadert, dreigt alles in duigen te vallen. Dreus verliest langzaam de controle, maar Mees Kees en zijn leerlingen besluiten om samen alles op alles te zetten om de dag te redden.

Kijkwijzer rating: Alle Leeftijden

11:00 FILM+AUTISMEVRIENDELIJK, met aansluitend een leuke gratis activiteit.
Bij deze prikkelarme voorstelling dimmen we het licht, zetten we het geluid minder hard en zorgen we ervoor dat de zaal niet meer dan voor de helft vol zit.

14:30 FILM+KIDS, met vooraf om 13:45 uur een leuke gratis activiteit

Activiteit

Mees Kees moet van zijn moeder op eigen benen gaan staan en dus gaat hij een kamer zoeken en verhuizen. Wil jij hem, net als de kinderen uit zijn klas, helpen met verhuizen? We gaan samen het grote Mees Kees ganzenbord spelen. Je mag natuurlijk ook rustig komen kleuren of tekenen.

De activiteiten vinden plaats in de Pluk.

Nederland

|

2024

|

72 min

|

Reguliere voorstellingen

Regie

Pieter van Rijn

Cast

Leendert de Ridder, Sanne Wallis de Vries, Tamara Brinkman, Jochen Otten, Chloé Leenheer, Raymonde de Kuyper, Pauline Wingelaar, Everon Jackson Hooi

Voorstelling

Mees Kees Op Eigen Benen
zondag 2 februari
11:00
 
Tickets
vanaf 0,00
Film + Autimsevriendelijk
Mees Kees Op Eigen Benen
zondag 2 februari
14:30
 
Tickets
vanaf 0,00
Film + Kids