Skip to content

Paddington in Peru (NL)

Paddington in Peru (NL)

Paddington ontvangt een brief dat zijn tante Lucy – die in een tehuis voor bejaarde beren in Peru woont – hem heel erg mist. Hij besluit haar zo snel mogelijk te bezoeken en samen met de familie Brown vertrekt hij op een epische reis die geen van hen snel zal vergeten. In Peru ontmoeten ze nieuwe vrienden, zoals de gitaar spelende Moeder Overste die het tehuis runt en de onstuimige rivierbootkapitein Hunter. Wanneer ze met die laatste op pad gaan, brengt dit Paddington en de Browns tot diep in het Amazone regenwoud en naar de toppen van het Andesgebergte. Onderweg komen ze onverwachte uitdagingen tegen en ontdekt Paddington verrassende geheimen over zijn verleden. Ook te zien in de originele, Engels gesproken versie.

Kijkwijzer rating: Mogelijk schadelijk tot 6 jaar Kijkwijzer rating: Angst Kijkwijzer rating: Geweld

NRC (★★★) ‘Gouden momenten zijn er genoeg’

Parool ‘Een bovengemiddelde en met veel zorg gemaakte familiefilm’

Volkskrant (★★★★) Ouderwetse jungleavonturen en smakelijke slapstick in ‘Paddington in Peru’

Filmkrant  ‘En opnieuw is de rode draad een positieve kijk op migratie’
De Gelderlander (★★★): ‘Het is moeilijk om niet van dit beertje te houden’

11:00 FILM+AUTISMEVRIENDELIJK, met aansluitend een leuke gratis activiteit.
Bij deze prikkelarme voorstelling dimmen we het licht, zetten we het geluid minder hard en zorgen we ervoor dat de zaal niet meer dan voor de helft vol zit.

14:30 FILM+KIDS, met vooraf om 13:45 uur een leuke gratis activiteit

 

Activiteit

Paddington is op reis naar Peru om zijn tante te zoeken. Wat maakt Paddington nu echt Paddington? Juist zijn rode hoedje, blauwe jas en koffertje. Kom je eigen beertje Paddington maken! En natuurlijk krijgt hij ook een koffertje, want een echte reiziger als Paddington gaat nooit zonder op pad. Je mag hem versieren zoals jij wilt, zodat jouw Paddington helemaal uniek is! natuurlijk kun je kook rustig komen kleuren of tekenen.

Ben je er klaar voor om samen op avontuur te gaan met Paddington? Laten we beginnen! 🐻✂️🎨

De activiteiten vinden plaats in de Pluk.

Verenigd Koninkrijk

|

2025

|

107 min

|

Reguliere voorstellingen

Regie

Dougal Wilson

Cast

Beau van Erven Dorens, Bettina Holwerda, Najib Amhali

Voorstelling

Paddington in Peru (NL)
zondag 2 maart
11:00
 
Tickets
vanaf 0,00
Film + Autimsevriendelijk
Paddington in Peru (NL)
zondag 2 maart
14:30
 
Tickets
vanaf 0,00
Film + Kids